U nas uczą się najlepsi!

Data: 2012-11-06
W najbliższy piątek o godzinie 20:00 na kanale Polsat, jeden z naszych uczniów Wentowski Maciej wraz z zespołem Sztewite Gang będzie walczył o wygraną w programie Got to dance - Tylko Taniec. Pomóżmy im wygrać wysyłając na nich SMSy!
Program „Tylko taniec. Got to dance" stawia na ludzi, którzy kochają taniec i jest on dla nich sposobem na uzyskanie harmonii ciała i ducha, są otwarci na różnorodne gatunki taneczne. W naszym show można występować solo, w duecie, albo w formacji tanecznej. Nieważny jest wiek - wystarczy talent i pomysł na siebie. W programie to uczestnicy decydują o tym co zatańczą - oni wybierają rodzaj tańca i muzykę. Program otwiera drzwi do świata tańca. Takiej szansy nie daje nikt inny.

W drugiej edycji, na etapie precastingów wyłonionych zostało ok. 150 najlepszych uczestników. Show będzie składać się z odcinków castingowych, półfinałowych oraz finału. W programie jurorzy przyznają złote gwiazdy, które oznaczają TAK oraz czerwone gwiazdy - NIE. Nasi jurorzy przyznając 3, bądź 4 złote gwiazdy wybierają na etapie odcinków castingowych 16 uczestników, którzy przejdą do półfinałów. W odcinkach półfinałowych jurorzy oceniają uczestników, zaś o tym, kto przejdzie do finału decydują SMSy widzów.

Sztewite Gang - Got To Dance 2 21.09.2012

PÓŁFINAŁ Sztewite Gang - Got To Dance 2 26.10.2012