Twoja-Szkoła wspiera młodych sportowców

Data: 2011-06-15
Autor: twoja-szkola.pl
Sieć prywatnych Liceum Ogólnokształcących dla Dorosłych "Twoja-Szkoła" od roku 2010 wspiera młodzieżową drużynę GKS Olimpia Grudziądz (rocznik 96-97).
Młodzieżowa drużyna Olimpii Grudziądz po wygranej 3:0 u siebie z Falą Świekatowo (łączny bilans bramkowy 5:0) zapewniła sobie awans do ligi wojewódzkiej. Przed rozpoczęciem sezonu 2010/2011 team z Grudziądza miał jasne cele- wygrać ligę okręgową! Tak też się stało. Z drużyną niestety pożegnali się zawodnicy, którzy ukończyli wiek trampkarza przechodząc do wyższej kategorii wiekowej. Grudziądzki zespół przeszedł na zasłużony odpoczynek, jednakże nie na długo. Już 18 lipca 2011 roku zawodnicy wznawiają treningi, a od 29 lipca do 4 sierpnia jadą na obóz sportowy do Ośrodka wypoczynkowego w Łasinie, gdzie będą intensywnie przygotowywać się do zbliżającego sezonu 2011/2012.