O nas

Jeśli do tej pory szkoła kojarzyła Ci się wyłącznie ze stresem, a strach przed odpowiedzią "przy tablicy" nie pozwalał zasnąć, zapisz się do "Twojej Szkoły" i przekonaj się, że wcale nie musi tak być - my uczymy, nie straszymy!

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, rzetelnie przekazywana wiedza i przyjazna atmosfera. Stawiamy na pozytywne relacje między nauczycielami a słuchaczami, co z pewnością sprzyja nauce. Naszą kadrę dydaktyczną stanowią nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem w kształceniu dorosłych. Potrafią w odpowiedni sposób przekazać wiedzę zarówno tym, którzy niedawno opuścili szkolne ławki, jak i tym, dla których szkoła to odległa przeszłość. Wszystkim zapewniamy bezstresową naukę, życzliwość i szacunek.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi słuchacze to osoby podejmujące pracę zawodową, mające rodziny, dlatego nie obarczamy ich nieskończoną ilością obowiązków. Zajęcia prowadzone są w taki sposób, aby już w szkole można było zdobyć pełną wiedzę, bez dodatkowych godzin "wkuwania" w domu. Jesteśmy też otwarci na indywidualne potrzeby naszych słuchaczy, służymy pomocą w każdej sytuacji.

Twoja Szkoła jest ogólnopolską siecią szkół dla dorosłych funkcjonującą na rynku od 19 lat. Nasze placówki znajdują się w ponad 45 oddziałach na terenie całego kraju. Obecnie kształci się w nich ponad 15000 słuchaczy. Poziom i jakość nauczania gwarantuje ponad 1200 wykwalifikowanych nauczycieli. Naszemu doświadczeniu możesz zaufać!