Oferta pracy nauczyciele

Dołącz do naszego zespołu! Twoja Szkoła szuka nauczycieli.

Jesteśmy siecią szkół dla dorosłych, o mocnej pozycji na rynku edukacyjnym z oddziałami na terenie całej Polski.
Jeżeli chcesz pracować w miłej atmosferze i posiadasz odpowiednie kalifikacje ta oferta jest dla Ciebie! Wszystkie zgłoszenia prosimy wysīłać na: praca@twoja-szkola.pl

W treści CV prosimy podać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

19,20 listopada sekretariat bedzie nieczynny
19,20 listopada sekretariat sekretariat bedzie nieczynny.

Przypominam !!!!!
Po weekendzie zjazdowym w poniedziałek sekretariat jest nieczynny.

Praca dla nauczyciela - kierunek: TECHNIK ADMINISTRACJI
Prywatna Szkoła Policealna dla Dorosłych poszukuje nauczyciela z wykształceniem pedagogicznym oraz kwalifikacjami do nauczania przedmiotów zawodowych na kierunku TECHNIK ADMINISTRACJI w roku szkolnym 2018/2019:
- podstawy prawa cywilnego
- podstawy prawa pracy
- podstawy prawa administracyjnego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, podanie i dokumenty poświadczające kwalifikacje do nauczania w/w kierunku) na adres: siemianowice@twoja-szkola.pl lub składanie osobiście w sekretariacie szkoły przy ul. 1 Maja 1

Praca!!! dla nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących
Poszukujemy nauczycieli przedmiotów ogólnokształcących!

Zajęcia prowadzone są w formie wykładowej w wybrane w soboty i niedziele przy ulicy 1 Maja 1 w Siemianowicach Śląskich.

Osoby z odpowiednimi uprawnieniami zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

siemianowice@twoja-szkola.pl