Grudziądz

Śniadeckich 6

• Angelika Kubala
  • Urszula Wiśniewska, Ewa Stypińska
Kadra pedagogiczna doskonale rozumie nawet długie przerwy w edukacji oraz fakt, że nauke podejmują ludzie w dojrzałym wieku często dla utrzymania swojej dotychczasowej pracy.

Naszą szkołę ukończyło juz około tysiaca zadowolonych absolwentów. Większość z nich pomyślnie zdali egzamin dojrzałości i kontynuują naukę w wyższych uczelniach.

Dojechać do naszej szkoły można komunikacją MZK linii 21, 4, 12, 19 oraz busem S. Szkoła mieści sie w budynku przy ulicy Śniadeckich 6.

Stabilizacja polityczna w Europie i gwarancja bezpieczeństwa, którym Polska dysponuje jako członek Unii Europejskiej od 1 maja 2004 roku, stwarza okazję do rozwoju gospodarczego a co za tym idzie powinniśmy zapewnić konieczne wykształcenie umożliwiające aktywny udział w rynku pracy.