Inowrocław

Kiełbasiewicza 7
Tel.: 52 307-90-10
Email: inowroclaw@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. 8:00 do 15:00, w sobotę i niedzielę (tylko w trakcie trwania zajęć w ciagu roku szkolnego).

Uwaga !!!
2020-07-31 12:03:19
Od dnia 3 do 10 sierpnia sekretariat nieczynny. Przyjmujemy zapisy on-line.
PILNE 2020-03-11 11:15:59

• Angelika Kubala
  • Angelika Kubala
Zatrudniamy profesjonalną kadrę pedagogiczną, życzliwą, miłą, otwartą na indywidualne problemy naszych słuchaczy, przyjaźnie nastawioną do naszych uczniów nie tylko tych młodych, ale także starszych z kilkuletnią przerwą w nauce. Kadra pedagogiczna dba, aby zajęcia odbywały się w życzliwej i bezstresowej atmosferze.

W Inowrocławiu Nasza szkoła posiada 14-letnie doświadczenie w nauczaniu. Obecnie prowadzimy zapisy na rok szkolny 2020/2021. Przyjmujemy wszystkich dorosłych, nie ma ograniczeń wiekowych. Do Liceum Ogólnokształcącego przyjmowani są absolwenci 8-letniej Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Zasadniczej Szkole Zawodowej.

Nasza szkoła mieści się w Szkole Podstawowej nr 5 na ulicy Kiełbasiewicza 7. Dojedziesz do Nas autobusami linii 27,21,19,16,10.

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, w soboty i niedziele. Nasi słuchacze zdają egzaminy maturalne i kontynuują naukę na studiach. Serdecznie zapraszamy!