Studia podyplomowe w Grudziądzu!

Świecie

Wojska Polskiego 3

Kadrę pedagogiczną stanowi zespół wykształconych, kreatywnych nauczycieli dbających o ciepłą, przyjazną i miłą atmosferę nauki. Wykwalifikowana kadra zawsze służy pomocą słuchaczom.

W naszym oddziale obecnie uczy się ponad 150 słuchaczy. W celu zapisania się do szkoły należy dostarczyć następujące dokumenty: świadectwo ukończenia poprzedniej szkoły, 3 zdjęcia oraz ksero dowodu osobistego.U nas znajdą miejsce absolwenci szkół podstawowych, gimnazjalnych, zasadniczych oraz średnich

Mieścimy się w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 (dzielnica Przechowo) obok Kościoła pod wezwaniem Chrystusa Króla oraz obok sklepu Biedronka. Dojazdy autobusami MZK i busami linii MONDI – SZPITAL. Przystanki znajdują się przy szkole.

Głównym celem naszej szkoły jest przekazanie wiedzy, wyjście naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy. U nas znajdą miejsce absolwenci szkół podstawowych, gimnazjalnych, zasadniczych oraz średnich.