Studia podyplomowe w Grudziądzu!

Żary

Okrzei 19
Tel.: 68 452-33-73
Email: zary@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

STUDIA PODYPLOMOWE

2018-10-25 14:30:42
WSZYSTKICH SŁUCHACZY, KTÓRZY NIE PODPISALI JESZCZE ANEKSÓW DO UMOWY PROSZĘ O NIEZWŁOCZNE STAWIENIE SIĘ W SEKRETARIACIE SZKOŁY. TERMIN DO NIEDZIELI 28.10.2018r.
NABÓR ROZPOCZĘTY!! 2017-03-27 08:57:57

• Sandra Szylkiewicz
Kadra pedagogiczna jest życzliwa, kompetentna, wykwalifikowana, bezkonfliktowa, doświadczona, wyrozumiała, która potrafi dostosować tok nauczania do każdego słuchacza ponieważ wie, co dla niego jest najważniejsze.Mamy łącznie ponad 1200 nauczycieli na terenie całej Polski.

W Posce uczy się aktualnie ponad 15 tysięcy słuchaczy z czego 18 tysięcy to już absolwenci.A u Nas obecnie w szkole kształci się ponad 200 osób. Nabór na nowy rok szkolny trwa do końca września, nie ma limitu miejsc ani granicy wiekowej, więc każdy może zostać naszym uczniem.

Oddział mieści się w budynku Gimnazjum nr 3 przy ulicy Okrzei 19. Zlokalizowane jest nieopodal centrum miasta, dworca PKP, PKS oraz głównego przystanku MZK. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się główna siedziba firmy transportowej PKS S.A.

Mamy 17 lat doświadczenia dzięki temu istnieje 68 oddziałów na terenie Poski