Płock

BUDYNEK, W KTÓRYM ZNAJDUJE SIĘ POCZTA
Tel.: 50 165-58-77
Email: plock@twoja-szkola.pl

8.00 - 15.00 (poniedziałki po zjazdach sekretariat nieczynny)

2018-11-06 10:13:31
W związku ze zmianą operatora sieci w szkole, mogą pojawić się problemy z kontaktem telefonicznym z oddziałem, prosimy o kontakt osobisty.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe problemy.
Administracja klasa II 2018-10-27 06:25:07
SALE LEKCYJNE 27-2810.2018 2018-10-26 12:45:44
Dane do czesnego 2018-10-17 12:09:22

• Anna-Maria Sikorska
We współczesnej szkole nauczyciel musi umieć budować swój autorytet. Wiarygodność, zaufanie, imponująca wiedza merytoryczna, którą potrafi interesująco przekazać wzbudzając przy tym zaangażowanie uczniów i wzrost motywacji do nauki to cechy wyróżniające naszych nauczycieli. Dzięki nim są osobowościami, z którymi można pracować i śmiać się. Ponadto do cech osobowościowych naszych nauczycieli należą: doświadczenie, życzliwość, zaangażowanie, komunikatywność, otwartość na problemy słuchaczy, oraz wielki optymizm. Zadaniem nauczyciela jest także zdobywanie informacji o uczniach, aby móc przekazać odpowiednią i aktualną wiedzę. Uczeń przychodząc do szkoły, przynosi swoje nadzieje na zdobycie wykształcenia, na nowe przeżycia, a nasza kadra jest w stanie mu to zapewnić w 100%.

W ciągu całej działalności, naszą szkołę opuściło ponad 300 zadowolonych absolwentów. Co roku przeprowadzamy nabór na wszystkie semestry. Cieszymy się wysoką liczebnością nowo powstałych klas.

Mieścimy się w budynku Gimnazjum nr 5, w pobliżu hali widowiskowo-sportowej Orlen Arena na Placu Celebry. Niedaleko naszej szkoły znajdują się takie sklepy jak: Biedronka, Polo Market oraz kościół pod wezwaniem św. Jadwigi. Linie autobusowe, które kursują w pobliżu naszej szkoły: 2, 18, 8,19, 22, 26, 32, 33, 35. Dotarcie do naszej szkoły jak widać nie jest problemem, gdyż znajdujemy się blisko centrum miasta.

Wizytówką naszej szkoły jest przyjazny i otwarty na wszystkich sekretariat Pracują w nim życzliwe, miłe i komunikatywne sekretarki, które w razie jakichkolwiek problemów służą pomocą. Do ich obowiązków należy sprawne prowadzenie biura od strony administracyjnej, ale także stanowią łącznik pomiędzy dyrekcją a interesantami poprzez przekazywanie informacji. Priorytetem dla naszych pracowników biurowych jest spełnianie wszelkich oczekiwań dyrekcji, kadry pedagogicznej, a przede wszystkim słuchaczy. Sekretariat postępuje z duchem czasu i stara się stosować wszelkie nowości takie jak: poczta elektroniczna, strona internetowa, fora internetowe. Dlatego też słuchacz może liczyć na rzetelne i sprawne, a przede wszystkim szybkie załatwienie wszelkich interesujących go zagadnień.