Brzeg

Chrobrego 13

W DNIACH 11.07 - 29.07 SEKRETARIAT NIECZYNNY

Zapisy trwają do końca września!

Tel.: 77 416-25-86
Email: brzeg@twoja-szkola.pl

od poniedziałku do piątku od8.00 do 15.00 W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

Zajęcia
2018-04-06 13:02:57
Witam serdecznie, z przyczyn od nas niezależnych zajecia w ten weekend 7-8 kwietnia zostały odwołane.
Bardzo przepraszamy.
O SZKOLE... 2011-06-09 08:37:56

• Jolanta Ozimek
  • Iwona
Kadra pedagogiczno - dydaktyczna najlepsza z najlepszych- miła, sympatyczna, przyjazna dla słuchacza. W naszej szkole troszczymy się nie tylko o rozwój naszych słuchaczy ale także zwracamy szczególną uwagę na klimat panujący w naszej placówce. Zarówno pracownicy administracyjni jak i wykwalifikowani, starannie dobrani pedagodzy służą swoją pomocą i wiedzą.

ROZPOCZYNAMY NABÓR ZIMOWY NA NOWY ROK SZKOLNY 2015/2016. ZAPISY W SEKRETARIACIE SZKOŁY LUB ON-LINE. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH, KTÓRZY CHCĄ UKOŃCZYĆ SZKOŁĘ ŚREDNIĄ W MIŁEJ I SPOKOJNEJ ATMOSFERZE.

Szkoła w Brzegu mieści się w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzegu przy ul. Chrobrego 13 piętro II, pokój nr 33 - sekretariat. Wejście do szkoły od ulicy Chrobrego oraz od ul. Piastowskiej od podwórka. Bardzo blisko centrum miasta, nieopodal marketu Carrefour, naprzeciwko sklepu Plus Gsm oraz Banku Spółdzielczego.

SEKRETARIAT ZNAJDUJE SIĘ NA II PIĘTRZE SZKOŁY POKÓJ NR 33