Słupsk

• Angelika Kubala
  • Monika Kopciał
  • Elżbieta Malek
Bez stresu i w miłej atmosferze umożliwiamy naszym słuchaczom zdobycie wykształcenia średniego oraz uzyskanie tytułu technika zawodowego. Kadra pedagogiczna ze zrozumieniem podchodzi do potrzeb każdego słuchacza (niezależnie od wieku, który nie jest przeszkodą w kontynuowaniu nauki w naszej szkole). GWARANTUJEMY ŻYCZLIWĄ I BARDZO SYMPATYCZNĄ KADRĘ! Czekają na Ciebie mili, otwarci i sympatyczni wykładowcy , którzy na każdych zajęciach powitają Ciebie z uśmiechem.

Aktualnie kształci się u nas ok. 1000 zadowolonych słuchaczy i z dnia na dzień ta liczba rośnie :)

Jeżeli: - często wyjeżdżasz za granicę lub masz pracę wyjazdową na terenie kraju - po wielu latach chciałbyś kontynuować naukę, ale masz pewne obawy... - nie masz czasu na naukę w szkole dziennej TO JEST WŁAŚNIE TWOJA-SZKOŁA!!! Atutem naszej szkoły jest stały kontakt ze słuchaczami!