Studia podyplomowe w Grudziądzu!

Słupsk

Wojska Polskiego 46-47
Tel.: 59 844-95-46
Email: slupsk@twoja-szkola.pl

8.00 - 15.00. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

STUDIA PODYPLOMOWE

nowe kierunki szkoły Policealnej
2015-04-30 14:15:51

Witam serdecznie !

Chciałabym państwa poinformować o możliwości kontynuowania nauki w naszej szkole na kierunkach:

• technik administracji ( 2 lata)

• technik archiwista ( 2 lata)

• technik BHP ( 1,5 roku)

• technik drogownictwa ( 2lata)

• technik transportu drogowego ( 2 lata)

• technik informatyk ( 2lata)

• technik rachunkowości ( 2 lata)

• technik turystyki wiejskiej ( 2 lata)

• technik usług kosmetycznych ( 2 lata)

• technik weterynarii ( 2 lata)

• florysta ( 1 rok)

• opiekun medyczny ( 1 rok)

• opiekunka dziecięca ( 2 lata)

• opiekunka środowiskowa ( 1 rok )

• asystentka stomatologiczna ( 1 rok)

• asystent osoby niepełnosprawnej ( 1 rok)

W szczególności polecam kierunek OPIEKUN MEDYCZNY , który trwa tylko rok, a absolwenci tego kierunku będą mogli znaleźć zatrudnienie w szpitalach,ośrodkach i domach pomocy społecznej, zakładach opiekuńczo-leczniczych , podczas indywidualnej opieki w domu pacjenta , w fundacjach i stowarzyszeniach działających na rzecz chorych i niepełnosprawnych.

OPIEKUNKA DZIECIĘCA- ostatni nabór w roku szkolnym 2015/2016 !!!!!

Możliwość zatrudnienia : żłobki, domy opieki, szpitale,hospicja,różnego rodzaju

ośrodki, które zajmują się opieką nad dziećmi oraz w charakterze niani,wynajmowanej przez rodziców podczas ich nieobecności w domu.

Szczegółowych informacji udziela sekretariat szkoły w godz 8:00 – 15;00 ( od poniedziałku do piątku) tel 59 84 43 305.

Pozdrawiam serdecznie

Beata Peretiatko

Twoja-Szkoła

• Kopciał Monika
  • Patrycja Opala
Bez stresu i w miłej atmosferze umożliwiamy naszym słuchaczom zdobycie wykształcenia średniego oraz uzyskanie tytułu technika zawodowego. Kadra pedagogiczna ze zrozumieniem podchodzi do potrzeb każdego słuchacza (niezależnie od wieku, który nie jest przeszkodą w kontynuowaniu nauki w naszej szkole). GWARANTUJEMY ŻYCZLIWĄ I BARDZO SYMPATYCZNĄ KADRĘ! Czekają na Ciebie mili, otwarci i sympatyczni wykładowcy , którzy na każdych zajęciach powitają Ciebie z uśmiechem.

Aktualnie kształci się u nas ok. 1000 zadowolonych słuchaczy i z dnia na dzień ta liczba rośnie :)

Jeżeli: - często wyjeżdżasz za granicę lub masz pracę wyjazdową na terenie kraju - po wielu latach chciałbyś kontynuować naukę, ale masz pewne obawy... - nie masz czasu na naukę w szkole dziennej TO JEST WŁAŚNIE TWOJA-SZKOŁA!!! Atutem naszej szkoły jest stały kontakt ze słuchaczami!