Katowice

Jagiellońska 18
Tel.: 32 251-02-04
Email: katowice@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia

Informacja dla słuchaczy z Katowic
2018-11-16 12:47:19
Dla słuchaczy z Katowic zajęcia odbędą się w Siemianowicach Śląskich w dniach 24 - 25 listopada

Zapraszamy!
Planowane zjazdy 2018-09-17 15:03:34
Informacja o zajęciach 2018-09-17 14:30:31

POGOTOWIE HYDRAULICZNE POGOTOWIE HYDRAULICZNE

Szeroki zakres usług oraz RABAT W KWOCIE 50 ZŁ na swoje usługi przygotowało dla naszych słuchaczy POGOTOWIE HYDRAULICZNE Z KATOWIC.

Zchęcamy wszystkich do skorzystania przy jakichkolwiek awariach domowych jak i w firmie !

Pamiętajcie, że awarie często występują parami :)

• Stenia Dąbek
  • Stenia Dąbek
Nieustannie staramy się rozwijać i wzbogacać ofertę edukacyjną, ale także przywiązujemy dużą uwagę do klimatu panującego w szkole. Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół pedagogiczno-dydaktyczny czuwa i służy pomocą naszym Słuchaczom.

Na wyższe semestry zapraszamy osoby, które wcześniej podjęły naukę w innych szkołach, zarówno te, które przerwały edukację w wyniku różnych przyczyn życiowych, jak również pragnące się przenieść oraz ukończyć szkołę w spokojnej i miłej atmosferze. W naszej placówce średnie wykształcenie zdobyło już 200 zadowolonych absolwentów.

Siedziba naszego liceum mieści się w centrum Katowic na ul. Jagiellońskiej 18 (w budynku szkoły podstawowej nr 1). Umożliwia to dogodny dojazd ze wszystkich dzielnic miasta i okolic: z rynku tramwajem nr 6 – 1 przystanek Plac Miarki z dworca PKP autobusami nr 51, 600, 12, 674, 110 bezpośrednio na ulice Jagiellońską. W pobliżu znajduje się Urząd Wojewódzki oraz Górnośląskie Centrum Kultury.

Ponieważ szkoła nasza posiada uprawienia szkoły publicznej wydawane przez nas zaświadczenia honorowane są przez wszystkie instytucje państwowe, ZUS, MOPS, Sądy itp. Natomiast legitymacja szkolna uprawnia do zniżek.