Studia podyplomowe w Grudziądzu!

Rybnik

Białych 5

Tel.: 32 424-80-80
Email: rybnik@twoja-szkola.pl

7.30 do 14:30  od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

STUDIA PODYPLOMOWE

TECHNIK ADMINISTRACJI
2017-06-09 10:33:38
Szukasz ciekawego kierunku z przyszłością ? Technik administracji to kierunek dla Ciebie!!!

Do głównych obowiązków osoby na stanowisku pracownika biurowego należy m.in.:
dbanie o prawidłowość i terminowość wystawianych dokumentów, codzienna kontrola danych w systemie operacyjnym, weryfikowanie i dekretowanie faktur wystawianych przez partnerów, wystawianie korekt faktur, generowanie raportów zgodnie z potrzebami firmy.

Wymagania:
dokładność odpowiedzialność, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia, łatwość poruszania się w systemach komputerowych, zaangażowanie w wykonywaną pracę, znajomość języka angielskiego jako dodatkowy atut.

Analiza ofert pokazuje, że bardzo często pracodawcy oczekują doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku. W SZKOLE POLICEALNEJ DLA DOROSŁYCH „Twoja -Szkoła” w RYBNIKU dzięki udziałowi w praktykach będziecie Państwo mogli zdobyć takie doświadczenie.

• Aleksandra Marańda
Ponad 300 absolwentów otrzymało świadectwa ukończenia Liceum dla Dorosłych, większość z nich postanowiła zostać z nami i kontynuować dalszą naukę w szkole policealnej. Obecnie trwają zapisy na rok szkolny 2017/2018.

Nauczyciele naszej szkoły to profesjonalnie wykwalifikowana i doświadczona kadra pedagogiczna. Przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w szkole. Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół pedagogiczny czuwa nad naszymi Słuchaczami, zapewniając im przyjemną naukę.

Nasza szkoła znajduje się na ulicy J.F.Białych 5 (obok Banku PKO).