Siemianowice Śląskie

Katolickie Liceum Ogólnokształcące
Tel.: 794-241-069
Email: siemianowice@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku (oraz w weekendy, w które odbywają się zajęcia). W piątek po weekendach zjazdowych sekretariat nieczynny.

STUDIA PODYPLOMOWE

Wakacje
2020-07-07 11:55:56
W okresie wakacyjnym  sekretariat czynny od godz. 9:00 do 13:00.
Nieczynne 2020-03-11 14:19:17
Nieczynne 2020-02-21 13:54:47
Egzamin zawodowy 2020-02-04 11:42:32

STUDIO KOSMETYCZNE "COCO" STUDIO KOSMETYCZNE "COCO"
 DLA WSZYSTKICH NOWO ZAPISANYCH SŁUCHACZY, TWOJA-SZKOŁA MA DO PRZEKAZANIA ZAPROSZENIA DO SALONU KOSMETYCZNEGO "COCO", który mieści się w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Świerczewskiego 45 (I piętro).
W raz z zaproszeniem otrzymacie karnet, który po pierwszej wizycie, udzielony będzie RABAT 20% na kolejne cztery zabiegi

STUDIO KOSMETYCZNE "COCO"
ul. Świerczewskiego 45 (I piętro)
41-100 Siemianowice Śl.

pon.-czw. 10.00 - 18.00
         pt. 12.00 - 20.00
       sob.  9.00 - 15.00
SOLARIUM ATAKAMA
Każdy nasz słuchacz może skorzystać  z usług solarium ATAKAMA, za okazaniem legitymacji szkolnej lub zgłoś sie do sekretariatu by otrzymać karnet upoważniający  do skorzystania z jednego wejścia gratis po 9 opalaniu. Ciesz się słońcem cały rok! Satysfakcja GWARANTOWANA!!!
NOWE LAMPY

SOLARIUM "ATAKAMA"
ul. Powstańców 49

czynne:
pon-pt 10.00-20.00
sobota 10.00-18.00
niedziela i świeta 10.00-14.00

• Angelika Kubala
  • Angelika Kubala
  • Katarzyna Bytomska-Śmietana
Jedną z naszych głównych zalet jest wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego z Was.

Zapraszamy wszystkich chętnych do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania z nami cennej wiedzy. Kształcimy słuchaczy nie tylko z Siemianowic Śląskich i jej dzielnic(Michałkowice, Bytków, Przełajka, Bańgów)ale również z pobliskich miast (Chorzów, Katowice, Piekary Śląskie). Każdego roku zapisują się do nas osoby, które nie mają pewności czy są gotowe ukończyć szkołę, czy rzeczywistość życia codziennego ich nie przerośnie. Jednak spontaniczna decyzja o podjęciu nauki okazuje się najtrafniejszą. Nasze doświadczenie w kształceniu ludzi dorosłych pokazuje, że się nie mylimy. Dowodem tego jest kształcenie naszych słuchaczy już 12 lat w Siemianowicach Śl.

Sekretariat mieści się w samym centrum Siemianowic Śl. na parterze w budynku byłego Wydziału Edukacji obecnie Liceum Katolickie przy ul. 1 Maja 1a (wejście od ulicy). W pobliżu naszej szkoły znajduje się Kościół parafii św. Krzyża, na przeciw "CHOPIN CAFE" oraz "Centrum Urody" Dogodna lokalizacja u zbiegu ul.1 Maja, ul.Śląska, ul. Fitznerów, ul. Powstańców oraz bliskość przystanków autobusowych, który jeden z nich usytuowany jest przy samej szkole, umożliwiają dojazd uczniów z sąsiednich miast: Katowice, Chorzów, Dąbrówka, Mysłowice, Giszowiec, Dąb Silesia City Center, Autobusy: 0,72,74,663,50,22,196,5, 27,43, 119, 222, 133, 190, 662

Twoja- Szkoła jest ogólnopolską siecią szkół dla dorosłych posiadamy ponad 68 oddziałów w miastach na terenie całego kraju. Obecnie we wszystkich naszych placówkach kształci się ponad 15000 słuchaczy, którym oferujemy bardzo bogatą, urozmaiconą i dostosowaną do potrzeb rynku ofertę programową. Duży wybór szkół policealnych daje gwarancję słuchaczowi, że znajdzie u nas kierunek dostosowany do swoich potrzeb, zainteresowań i predyspozycji. Naszą szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, zajęcia odbywają się w systemie zaocznym. Okres nauczania to 2 do 3 lat. Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach, zaś ukończenie nauki w Szkole Policealnej kończy się podejściem do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe absolwenci otrzymują tytuł technika w wybranym zawodzie. Cieszy nas fakt iż z roku na rok przybywa coraz więcej zasług dla naszych słuchaczy, którzy po ukończeniu nauki w szkole zostają wysoce wykwalifikowanymi technikami cenionymi w zawodzie. Wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług, rodzinna atmosfera oraz przyjazny stosunek wykładowców do słuchaczy. Kadra dydaktyczna jest starannie dobierana są to specjaliści w swojej dziedzinie, posiadający duży autorytet zawodowy i przygotowanie pedagogiczne, umiejący bardzo dobrze przygotować do pracy w danym zawodzie oraz mający na bieżąco dostęp do najnowszej wiedzy teoretycznej i praktycznej gdyż dobrze znają realia i potrzeb rynku.
Kalendarz 2018