Studia podyplomowe w Grudziądzu!

Tychy

Ks. Tischnera 75 B

Tel.: 32 328-53-01
Email: tychy@twoja-szkola.pl

Poniedziałek-Piątek 9:00 do 16:00

STUDIA PODYPLOMOWE
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016 / 2017
2016-09-08 12:15:42
Drodzy Słuchacze rozpoczęcie roku szkolanego dla klas 3B, 2P i 2H  17  i  18 wrzesień 2016 r. o godzinie 8.00

Klasy 1B, 2B, 1H, 1P  24 i 25 września 2016 r. o godzinie 8.00

Plan lekcji wkrótce !!!

Do zobaczenia w szkole :)
Ogłoszenie 2015-09-04 15:07:54
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2015-09-01 09:46:23
Twoja Szkoła 2014-07-24 13:07:09

Firmy.net Firmy.net
Firmy.net
Restauracja Stylowa w Bieruniu

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Restauracji Stylowa znajdującej się przy Pl.św.Walentego 2 w Bieruniu Starym.

Przez wiele lat działalności nasza restauracja ciągle zmieniała się i podnosiła swój standard w zgodzie z życzeniami i oczekiwaniami naszych gości. Dzisiaj Restauracja Stylowa to wymarzone miejsce na wszelkie uroczystości rodzinne, kameralne spotkania towarzyskie, romantyczną kolację, jak i doskonała lokalizacja na spotkania biznesowe.

Oddajemy do państwa dyspozycji dwie duże sale bankietowe (mieszczące do 200 osób) dla organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych oraz kameralną salę restauracyjną.

Doskonały styl i elegancja wnętrz zaspokoi najbardziej wybredne gusta.
Niepowtarzalny wystrój wnętrz restauracja zawdzięcza oryginalnym malowidłom ściennym autorstwa młodych artystów.

Restauracja otwarta jest w godzinach:
Poniedziałek - Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 12:00 - 22:00
(przy czym godzina zamknięcia jest bardzo elastyczna - w zależności od ruchu).

• Angelika Cysewska Kubala
  • Agata, Halina
Poziom i jakość nauczania gwarantuje wykwalifikowana karda nauczycieli, realizująca program Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele 8.00 do 16.00 co dwa tygodnie.

W ubiegłym roku szkolnym w naszym oddziale ukończyło naukę 5 klas!

Zapraszamy do oddziału naszej szkoły w Tychach przy ulicy Ks. Tischnera 75 B (za Kauflandem naprzeciw kościoła Bł. Karoliny Kózkówny ) Sekretariat czyny od poniedziałku do piątku 9.00 - 16.00

TWOJA SZKOŁA to: * Twoja Szkoła to super atmosfera!!! * Doświadczenie któremu możesz zaufać. * Komfortowe, klimatyzowane sale wykładowe. * Bez stresu, w miłej atmosferze, zdobędziesz wykształcenie średnie oraz upragniony zawód. * Naszym celem jest stworzenie najlepszych warunków do zdobycia wykształcenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych. * W naszych szkołach troszczymy się nie tylko o rozwój, ale także przywiązujemy dużą wagę do klimatu panującego w szkole. * Starannie dobrany, życzliwy i kompetentny zespół administracyjny i pedagogiczny czuwa nad naszymi słuchaczami Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym dwa bądź trzy weekendy w miesiącu. Nauka w naszej szkole jest całkowicie bezpłatna.