Studia podyplomowe w Grudziądzu!

Wodzisław Śląski

26 Marca 66
Tel.: 32 455-58-63
Email: wodzislawslaski@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku (oraz w weekendy, w które odbywają się zajęcia). W poniedziałek po weekendach zjazdowych sekretariat nieczynny.

STUDIA PODYPLOMOWE

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018
2017-09-01 14:36:11
Pierwsze zajęcia w roku szkolnym 2017/2018 odbęda się 23 września dla wszystkich klas.

Nowo zapisani słuchacze, również rozpoczynają 23 wrzesnia.

Plan lekcji oraz podział na klasy, będzie dostepny w połowie wrzesnia.

Pozdrawiamy sekretariat Twoja-Szkoła .

• Tomsia Henryka
  • Joanna Dzierżenga
Zapewniamy życzliwą, wysoko wykwalifikowaną i przyjazną słuchaczom kadrę pedagogiczną potrafiącą uczyć i motywować osoby dorosłe, które mają długą przerwę w nauce! Nasza kadra wspaniale radzi sobie w każdej sytuacji, jest zaangażowana, kompetentna i odpowiedzialna. Nasi nauczyciele starają się podejść do każdego słuchacza indywidualnie, są cierpliwi, życzliwi i zawsze służą pomocą.

Mieścimy się w budynku Gimnazjum nr 2 obok (Sądu Rejonowego). Można do nas dojechać autobusami linii: 222, 223, 224.