Poznań (Tysiąclecia)

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego
Tel.: 61 852-54-11
Email: poznan@twoja-szkola.pl

8:00 do 15:00, od poniedziałku do piątku. W sobotę i niedzielę tak długo jak są zajęcia.

UWAGA !!!!!!!
2017-08-28 11:06:39
W DNIACH OD 4.09 DO 15.09 SEKRETARIAT CZYNNY W GODZINACH OD 10-17. SERDECZNIE ZAPRASZAM

• Żak Tomasz
  • Joanna
W sekretaciacie naszej szkoły znajdziecie Państwo wsparcie, pomoc i życzliwość pracujących tu osób, a kadra nauczycielska przekona Państwa, że warto i należy zadbać o rozwój intelektualny i osobowy nawet w mocno dojrzałym wieku. I co bardzo ważne. W naszych szkołach możecie Państwo uczyć się bezpłatnie.

Co roku setki szczęśliwych absolwentów zachęconych własnymi sukcesami w nauce planują swoją dalszą drogę edukacyjną wybierając kontynuację nauki w naszej szkole policealnej na kierunku administracji czy logistyki lub po maturze wybierają się na studia. Wiele osób dzięki miłej i przyjaznej atmosferze panującej w naszych szkołach nabiera wiary w swoje możliwości i rozwija w sobie poczucie własnej wartości.

Czekamy na Państwa gotowi wspomóc najmniej wierzących w swoje siły , tych bardzo zapracowanych i udręczonych codzienną gonitwą z czasem . Miejsce w naszej szkole jest dla każdego bez względu na wiek i predyspozycje do nauki. Ważny jest zawsze pierwszy krok. Później już może być tylko lepiej!