Police

Chwilowo zamknięte

BARDZO PILNE !!!!
2020-09-25 10:44:01
W związku z epidemią COVID-19, informuję, że zajęcia się nie rozpoczną w tym semestrze, słuchacze muszą zdecydować czy mogą poczekać(do lutego maksymalnie) czy rezygnują i przenoszą się do innej szkoły, żeby odebrać dokumenty należy się umówić telefonicznie 91 307 70 60, sekretariat szkoły znajduję się na ul. Grunwaldzkiej 13, I piętro pok. 102
PRZERWA URLOPOWA 2020 2020-07-10 12:27:35

• Angelika Kubala
  • Małgorzata Berg
  • Jowita Wójcik-Czarny
Jedną z naszych głównych zalet jest wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać bądź podwyższyć swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego ze słuchaczy.

Prowadzimy nabór do 4-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

„Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia akceptowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.