Police

Email: police@twoja-szkola.pl

8.00-15.00, od poniedziałku do piątku oraz w czasie zjazdów

2018-11-06 10:17:47
W związku ze zmianą operatora sieci w szkole, mogą pojawić się problemy z kontaktem telefonicznym z oddziałem, prosimy o kontakt osobisty.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe problemy.
zjazd 27-28.10.2018 2018-10-22 14:24:48
HARMONOGRAM ZJAZDÓW 2018/2019 2018-08-28 08:22:31

• Hanna Kornalewska
  • Jowita Wójcik-Czarny
Jedną z naszych głównych zalet jest wysoko wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pedagogiczna, troskliwie nastawiona na indywidualne potrzeby każdego ucznia. Nasi nauczyciele świetnie rozumieją potrzeby osób dorosłych, którzy w zawirowaniu codziennego życia chcą uzupełniać bądź podwyższyć swoje wykształcenie. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w miłej, pełnej szacunku i zaufania atmosferze, a zdobywana u nas wiedza była przydatnym narzędziem w samorealizacji zawodowej i osobistej każdego ze słuchaczy.

Prowadzimy nabór do 3-letniego Liceum Ogólnokształcącego na podbudowie gimnazjum lub 8-klasowej szkoły podstawowej. Szkoła jest całkowicie bezpłatna a zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co drugi weekend.

Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Tanowska 14 Police

„Twoja Szkoła" posiada uprawnienia szkoły publicznej, więc wystawiane przez nas zaświadczenia akceptowane są przez wszystkie organizacje samorządowe oraz państwowe (ZUS, MOPS, itp.). Nauka w liceum kończy się państwowym egzaminem maturalnym, a świadectwa ukończenia naszej szkoły honorowane są na wszystkich wyższych uczelniach.